Прекрасни фризури со плетенки што се вистински хит ова лето!

View this post on Instagram

A post shared by 🇺🇸MIAMI BEAUTY HAIR🌴 (@miamibeautyhair) on

View this post on Instagram

A post shared by Braids By Brianna💕 (@thegoodhairday) on

View this post on Instagram

A post shared by Style & Grace Beauty Studio (@stylegracebeautystudio) on

View this post on Instagram

A post shared by 👑 707 • BAY AREA BRAIDER👑 (@taystyles707) on

View this post on Instagram

A post shared by Ashtin Bauer (@hairbyashtinb) on

Погледнете ги и овие 5 идеи за кратки фризури за ова лето инспирирани од славните жени.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Психолог кој најдобро се изразува преку пишаниот збор. Нејзиниот личен лајтмотив гласи: „Остани своја и поинаква бидејќи само така ќе блеснеш во полн сјај!“

Поврзани содржини

Остави коментар