Погледнете го најновиот тренд за коса – холографска боја!

Сигурни сме дека модниот свет ќе ја запомни 2017 година како година на холографскиот тренд. Сè започна со холографските нокти, па потоа се прошири на облеката и на најразличните модни додатоци. А сега пристигна и холографската боја за коса! Погледнете како изгледа.

(1)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(2)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(3)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(4)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(5)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(7)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(8)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(9)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

(10)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

)6)najnoviot-trend-za-kosa-holografska-goja-kafepazua.mk

За совршени локни без многу труд: Нова техника за виткање на косата со преса!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар