По повод Денот на вљубените: Даски преполни со бонбони, чоколадо, сирење и многу љубов

По повод Денот на вљубените: Даски преполни со бонбони, чоколадо, сирење и многу љубов

Ако никогаш не сте доживеале љубов на прв поглед, овие даски полни со љубов сигурно ќе бидат едно прекрасно искуство! За да го прославите романтичниот празник, украсете даска со различни сирења, крекери, месо, ореви, овошје и колачиња и бонбони со тематика за Денот на вљубените. Без оглед со кого славите оваа година, без разлика дали станува збор за некој посебен, вашите цимери, братучеди или сами, овие вкусни даски ќе траат цела ноќ и ќе направат да почувствувате многу љубов!

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de m a r i s s a (@salumi.tampa)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de m a r i s s a (@salumi.tampa)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Dream Boards (@dreamboardsco)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de m a r i s s a (@salumi.tampa)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Dream Boards (@dreamboardsco)

Погледнете коjа е песната што треба да ја слушате на Денот на вљубените според вашиот хороскопски знак.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар