Ова се најпопуларните модели на чанти за сезоната пролет/лето 2021 година

Ова се најпопуларните модели на чанти за сезоната пролет/лето 2021 година

Претходната година, можеби првпат во вашиот живот ви се случи да излезете без чанта, само со маска и со телефонот во џеб, бидејќи ништо друго не ви беше потребно. Иако бројот на пребарувања на чанти на Гугл драматично опадна, дизајнерите со ентузијазам најавуваат спектакуларни пролет и лето.

Планот за излегување од карантин со стил е веќе смислен од дизајнерите, а експанзијата на ексцентричните додатоци ќе ве инспирира уште повеќе. Корпите за пикник се многу практични сега кога излегувањето во градот е заменето со излегување во парк, додека елегантните чанти за на рамо остануваат за некои подобри времиња. Трендовските чанти не поминуваат без гломазни ланци, а и поголемите чанти ќе бидат во мода. Во продолжение погледнете ги 10-те најпопуларни модели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by jess. (@_jessicaskye)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia & Alice (@oliviaandalice)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TyLynn Nguyen (@tylynnnguyen)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olivia & Alice (@oliviaandalice)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emmanuelle Koffi (@emmanuellek_)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alice (@alicedetogni)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hanna Mw (@hannamw)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by CHANEL MCKINSIE (@chanelmckinsie)

Погледнете во кое парче облека секоја жена изгледа одлично.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар