Новата спортска колекција на Victoria’s Secret

Автор: Моника Трајковска

Најголемата инспирација на Victoria’s Secret е љубовта кон долната облека и желбата да донесат убавина и фантазија во изгледот на секоја девојка. Тие веруваат дека малите додатоци се од голема важност и дека тоа што е најблиску до вашето тело е најблиску и до вашето срце. Со таа цел ја дизајнираа нивната досега најсекси спортска колекција. Оваа облека истовремено нуди удобност и совршен изглед на вашето тело за време на џогирањето или тренингот во теретана.

Колекцијата VSX (Very Sexy Sport) ги содржи и новите хеланки специјално дизајнирани за секси обликување на вашиот задник. Еве еден мал дел од нивната колекција и доколку ве интересира нешто повеќе, посетете го нивниот официјален веб-сајт. Новата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's SecretНовата спортска колекција на Victoria's Secret


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар