Нема да ви требаат други модели: Овие чизми се комбинираат со сè

Сè што ви треба за време на есента и на зимата се токму овие чизми. Овој модел ќе ги направи поинтересни сите ваши комбинации.

Нема да ви требаат други модели: Овие чизми се комбинираат со сè

Змискиот принт и каубојките се многу популарни и како комбинација даваат совршен пар обувки. Овие чизми ќе го освежат дури и монохроматскиот црн аутфит и ќе му дадат модерна нота.

Овој пар чизми оди во комбинација со сите стилови, а змискиот принт лесно се комбинира со сите останати бои. Потпетицата има идеална висина и ја истакнува ногата на најдобар можен начин. Покрај тоа, во овие чизми ќе ви биде и многу удобно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Chavez (@nicolechavezstyle) on

Без проблем можете да го поминете целиот ден во овие обувки. Чизмите можете да ги носите како деловна варијанта или како совршен додаток за излегување ако ги комбинирате со свечен фустан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Schutz USA (@schutz) on

Погледнете ги и другите модели на чизми што можете да ги носите оваа есен.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар