Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Доколку сè уште не сте се одлучиле каков парфем ќе користите ова лето, тогаш оваа листа на машки парфеми кои се хит за оваа сезона, може да ви помогне да бидете спремни кога ќе појдете на шопинг. Различни мириси од познати брендови, за секој да може лесно да го пронајде оној што најмногу му одговара.

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Acqua Essenziale од Salvatore Ferragamo

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Artisan од John Varvatos

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Blue Sport од Polo Ralph Lauren

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Freedom од Tommy Hilfiger

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Game од Davidoff

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Hugo Red од Hugo Boss

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Brit Summer од Burberry

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Allure Homme Sport од Chanel

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Gentlemen Only од Givenchy

Најдобрите машки летни парфеми за 2013 година

Eros од Versace

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар