Моден детаљ што може да ја разубави секоја летна комбинација

Во морето разни летни трендови и предлози, постои моден детаљ кој изгледа навистина им се допаѓа на познатите модни блогерки и тренди девојки.

Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

Станува збор за очила за сонце со бели рамки. Овие очила се шик и ретро и се одличен моден детаљ за на плажа. Добрата вест е што можете да ги комбинирате со сè.

Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

Очилата со бели рамки одлично изгледаат со фармерки и маичка со принт, кошула, одело, фустан или со некоја комбинација со пастелни бои.

Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

Белата боја е совршена во комбинација со светлите бои кои се носат во текот на летото, а одлично стои и со уште еден летен тренд – белите дрвени или плетени чанти.

Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

Дали би го пробале овој моден тренд?

Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

(6) Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

Моден детал што може да ја разубави секоја летна комбинација

Погледнете и како да го носите вашиот накит ова лето.

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар