Маички со графички принт: 17 модни инспирации кои ќе ви покажат како да ги носите

Оваа сезона модниот свет е просто заљубен во маичките со графички принт. Може да станува збор за некоја интересна фраза или некој дрзок француски збор, но факт е дека графичките маички владеат ова лето. Ако се прашувате како да ги комбинирате, тогаш целете кон здолништа со А-линија, кулоти, па дури и комбинезони кои лесно се адаптираат како за состанок на работа, така и за вечерни коктели.

0-maichki-so-grafichki-print-17-modni-ispiracii-koi-kje-vi-pokazhat-kako-da-gi-nosite-kafepauza.mk1-maichki-so-grafichki-print-17-modni-ispiracii-koi-kje-vi-pokazhat-kako-da-gi-nosite-kafepauza.mk 2-maichki-so-grafichki-print-17-modni-ispiracii-koi-kje-vi-pokazhat-kako-da-gi-nosite-kafepauza.mk

За авторот
Живее за добра книга и дише преку пишаниот збор. Кога би можела цел живот би патувала, би читала и би гледала филмови. Вљубеник во фотографијата и класиката. Оптимист и поборник за љубов. Модата е нејзин начин да го изрази своето мислење и став. Животот за неа е уметност, филозофија и добра храна.

Поврзани содржини

Остави коментар