Луксузните шноли за коса се новиот тренд во кој ќе се вљубите!

Луксузните шноли за коса се новиот тренд во кој ќе се вљубите!

Големите пластични шноли за коса сè уште ги сакаме, но сега сме подготвени, како дел од мисијата наречена „тивок луксуз“, да си поиграме со шноли за коса што можат да го заменат накитот. Една луксузна шнола е доволно импресивна за да направи да се чувствуваме како да не ни треба друг накит.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de LELET NY (@leletny)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Sophie Buhai (@sophiebuhai)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de LELET NY (@leletny)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de LELET NY (@leletny)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de LELET NY (@leletny)

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de LELET NY (@leletny)

Погледнете ги овие ретро фризура за секој ден што ја носат познатите личности.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар