Краток водич за сексот во автомобил

Краток водич за секс во автомобил

Сексот претставува непресушна инспирација за љубовните партнери, а местата на кои можете да уживате додека ги споделувате вашите страсти, се бесконечно многу. Доколку сакате да почувствувате несекојдневна сексуална екстаза, паркирајте го вашето возило онаму каде што ќе бидете сигурни дека никој нема да ве види. Излезете на кратко од спалната соба и зачинете го вашиот ден со секси игра во автомобилот.

Краток водич за сексот во автомобил

1. Испробајте ја позата 69 на задното седиште од автомобилот.

2. Пружете си физичко задоволство еден на друг со помош на вашите раце, додека секој од вас седи на своето седиште.

3. Пробајте ја позата во која мажот седи на совозачкото седиште, а жената е одозгора и го води движењето.

4. Искористете го задното седиште, така што машкото ќе легне на грб, а девојката ќе води одозгора.

5. Интересна секс-поза на задното седиште, е и онаа во која жената треба да легне на грб дигајќи ги нозете високо нагоре, овозможувајќи му на партнерот да продре длабоко во неа.

6. Спуштете го надолу совозачкото седиште. Таа треба да легне на стомак и да се потпира со дланките за задното седиште, а машкото треба да ја преземе акцијата одзади.

7. Слична поза може да се изведе и на задното седиште, за чии потреби дамата треба да го свитка телото како за кучешка поза, притоа придржувајќи се со рацете за задниот прозорец од колата.

8. Искористете го предното совозачко седиште, така што ќе го спуштите сосема до крај. Таа нека легне странично, а тој паралелно зад неа.

9. Доколку сте големи авантуристи за секс, можете да ја искористите и хаубата, на кој начин и да посакате, но за овој избор ќе ви биде потребна ненаселена локација, каде што никој нема да може да ве види.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар