Костими за капење H&M за лето 2012

Летото наближува, подготвени сте за на плажа? Пристигна целосната колекција костими за капење на H&M за ова лето, некои со впечатливи бои, други со едноставни дезени. Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Во една од фотосесиите за оваа колекција учествува и нашата прекрасна Катарина Ивановска. Погледнете го останатиот дел од колекцијата и одберете го вашиот омилен модел за оваа летна сезона.Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012Костими за капење H&M лето 2012

Погледнете ја и новата колекција костими за капење за лето 2012 на Victoria’s Secret.


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар