Инстаграм комбинации за топлите летни денови

Инстаграм комбинации за топлите летни денови

Многу модни фанатици и трендсетерки често ќе ви кажат дека би ја одбрале зимската мода, бидејќи полесно се комбинира. Иако летото не остава многу опции освен носење фустани и сандали, многумина уживаат во оваа леснотија додека на другите топлината им е многу голем проблем кога станува збор за облекувањето.

За да ви олесниме, најдовме неколку идеи на Инстаграм кои мислиме дека ќе ве инспирираат. На пример, некои дами ги заменија летните фустани со шорцеви кои со неколку модни додатоци можат да ви дадат сосема нов изглед.

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Julie Sergent Ferreri (@juliesfi) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

DomIno effect 🔲

Una publicación compartida de Grece Ghanem (@greceghanem) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Annabel Rosendahl (@annabelrosendahl) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Monikh Dale (@monikh) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Zina Charkoplia (@zinafashionvibe) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Caroline Daur (@carodaur) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de ANINE BING (@aninebing) el

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Una publicación compartida de Marie Hindkær (@mariehindkaer) el

Погледнете ги и овие ранчиња со интересен принт.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Ужива кога патува и запознава различни култури, ги сака утринските прошетки во природа, многу чоколадо и кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар