Есенски модни комбинации со шалови

Есента е веќе тука и го чувствуваме тоа. Утрата станаа постудени, а попладневното сонце за миг знае да исчезне и да ги остави раните квечерини со студен воздух. За да се заштитите од студот и истовремено да изгледате модерно и тренди, ви предложуваме 27 модни комбинации со шалови. Притоа напоменуваме, кога го избирате овој моден додаток, подеднакво треба да внимавате на бојата, шарата и на материјалот.

esenski-modni-kombinacii-so-shalovi-kafepauza.mk
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар