Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година

Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година

По неговите чевли мечтаат милиони млади девојки и жени, а ги има на црвените килими на сите свечени настани. Воопшто не е чудно што колекциите на Кристијан Лубутан креваат толку голема прашина.Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 годинаПосебен и различен од сите останати, Лубутан се погрижил и оваа сезона жените во неговите чевли да се чувствуваат сексапилно и женствено. Покрај прекрасните високи потпетици со принтови и нитни, тој за следната сезона подготвил и интересни патики за полежерна варијанта. Погледнете ги неговите модели за есента која ни следува.Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година Есенската колекција на Кристијан Лубутан за 2013 година


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    ЛАБУТИН *

Остави коментар