7 причини зошто мажите сакаат анален секс

Повеќето мажи барем еднаш инсистирале на анален секс. Факт е дека тие повеќе уживаат во овој вид секс од жените, но дали сте се запрашале што е тоа што ги интригира толку да инсистираат? Еве 7 причини зошто е тоа така.

7-prichini-zoshto-mazhite-sakaat-analen-seks-kafepauza.mk

1. Бидејќи аналниот секс сѐ уште е табу тема, па затоа и повеќе ги интригира.

2. Затоа што тоа е честа појава во порно филмовите.

3. Убедени се дека ваков секс сите практикуваат.

4. Многу мажи се фасцинирани со задницата на жените.

5. Аналниот секс е поинаков и невообичаен.

6. Овој вид секс ги возбудува бидејќи се чувствуваат дека имаат контрола.

7. Наводно, сите бивши сакале анален секс.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар