6 начини на врзување шал за мажи

Покрај топлото палто и капчето, задолжително парче во постудените денови е шалот. Не само што ќе ве заштити од студот, шалот е и одличен моден детаљ. Зависно од тоа како го носите, тој ќе му даде шарм и карактер на вашиот изглед. Овие илустрации ќе ви ги покажат шесте најпознати начини за врзување шал и ќе ви ја прикажат постапката чекор по чекор.

6 начини на врзување шал за мажи 6 начини на врзување шал за мажи 6 начини на врзување шал за мажи 6 начини на врзување шал за мажи 6 начини на врзување шал за мажи 6 начини на врзување шал за мажи


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар