13 парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен

13 парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен

Доколку имате навика постојано да доцните само затоа што не можете да изберете соодветна облека, постои начин којшто ќе ви помогне околу вашите подготвувања, а тоа е поседувањето одредени парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен. Јакна, чизми над колената или едноставен фустан во форма на маица се едни од клучните работи да бидете во тренд оваа есен. Погледнете некои идеи.

1. Комбинезон

Можете да го комбинирате со кошула, џемпер или пак да го носите само така.

13 парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен

2. Наберена кошула

Чевлите и накитот секогаш може да го подобрат едноставниот изглед, но не и како оваа кошула. Комбинирајте ја со пар фармерки или пантолони и ќе изгледате посебно.

13 парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен

3. Бели патики со платформа

Платформата е во мода. Белите патики секогаш се во мода. Комбинирајте ги двете и бидете спремни оваа сезона.

13 парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен

4. Сатенска јакна

Постуденото време носи потреба од јакна, а покрај кожната, можете да го носите и овој вид. Комбинирајте ја со пар фармерки.

13 парчиња облека коишто ќе направат да изгледате прекрасно оваа есен

Преминете на следната страница за повеќе модели.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар