10 погрешни причини да останете со некого во врска

10 погрешни причини да останете со некого во врска

Постојат многу причини поради кои може да се убедувате себеси дека сте заљубени. Овие 10 во никој случај не треба да се доволни за да останете со некого во врска.

1. Мислите дека ќе остарете сами

1-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

2. Сите ваши другарки имаат дечковци

2-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

3. Досадно ви е

3-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

4. Едноставно е згоден. Толку!

4-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

5. Доста ви е веќе од излегување на состаноци

5-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

6. Сметате дека ви отчукува биолошкиот часовник

6-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

7. Сексот со него е совршен

7-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

8. Вашата мајка го обожава

8-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

9. Богат е

9-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk

10. Нема кој да ви ја чува мачката додека сте на пат

10-10-pogreshni-prichini-da-ostanete-so-nekogo-vo-vrska-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар