Животни кои се многу изненадени од она што го гледаат пред себе

Што точно виделе овие животни во моментот кога биле фотографирани? Погледот мора да е шокантен бидејќи нивните вилици дефинитивно ја допираат земјата. Започнувајќи од мачки и кучиња, па сè до мајмуни и риби погледнете ги изразите кои ја покажуваат најголемата вчудовиденост која некогаш сте ја виделе…

(1) Животни кои се многу изненадени од она што го гледаат пред себе

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар