Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Им препорачуваме на Бијонсе, Адел и Ед Ширан да се повлечат од музичката сцена, бидејќи овие животни наскоро ќе завладеат со неа! Не може да е случајност тоа што тие заземале вакви пози на фотографиите! Овие животни знаеле дека се сликаат за обвивката на нивниот најнов албум. Тие неуморно работеле и ги снимале нивните хитови, чекајќи го вистинскиот момент за да ги испратат до сите радиостаници и да ги освојат музичките топ листи.

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Подготвени сте за најновите летни хитови?

Погледнете ги овие идни музички ѕвезди во животинскиот свет и насмејте се до солзи…

Изгледаат како да позираат за обвивка на рап албум од 90-тите

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Ѕвездите во подем

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Хард рок верверици

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Кравиве изгледаат како да ќе го издадат најслушаниот инди рок албум за оваа година

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Сте слушнале за овој мандрил кој ќе го издаде најдобриот албум со електронска музика?

Животни кои изгледаат како да ќе ги издадат најслушаните музички албуми за оваа година

Продолжете на следната страница за останатите животински музички ѕвезди…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар