Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Постојат некои работи што се сметаат за исклучиво женски како што се љубовта кон слатки мачиња, романтичните комедии и разните козметички препарати за нега и убавина. Но, тоа понекогаш е далеку од вистината. Многу од припадниците на „посилниот“ пол се нежни и чувствителни иако се срамат да признаат. Па, кои се „женските“ работи што мажите ги обожаваат? Во продолжение, дознајте и самите…

Понекогаш мажите сакаат да озборуваат дури и повеќе од жените!

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Многу мажи сакаат да одат на шопинг, но не кажувајте никому!

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Мажите поседуваат посебен талент за секси танцување, особено ако испиле неколку чашки алкохол претходно

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Мажите цврсто веруваат дека нема ништо подобро од топла бања и чаша вино по напорниот ден

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Спротивно на општото верување, мажите не го мијат лицето само со вода

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Дали сте забележале дека мажите обожаваат да стојат исправено со рацете на колковите?

Женски работи што мажите потајно ги обожаваат

Продолжете на следната страница за да ги видите останатите женски работи кои мажите потајно ги обожаваат…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар