Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?

Животните многу пати нè фасцинираат и ни ја затоплуваат душата со своите симпатични потези и фаци, па затоа и често се предмет на фотографите кои ќе успеат да ги уловат во вистинскиот момент. Еве една селекција на фотографии зад кои стојат различни фотографи, кои ги споделиле со сите нас овие преслатки суштества преку своите профили на Фликр.

Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?Зарем ова не се најслатките мачиња што некогаш сте ги виделе?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

 1. Dragica Reply

  od nas cacko po slatko mace nema

  • Јас Reply

   слободно стави слика па да го видиме и оцениме 🙂

 2. badgirl Reply

  preslatki se <3

 3. sabi Reply

  cute

Остави коментар