Домашни миленичиња пикнати во шолји за кафе и чај

Зарем домашните миленичиња можат да изгледаат послатки?

Со нивните влажни очиња, исплазени јазичиња и натажени фацички домашните животни ни ги топат срцата веднаш штом нè погледнат. Што барале да се пикнат во шолји за кафе и чај не знаеме, но знаеме дека благодарение на тоа станале уште понеодоливо слатки.


40-zarem-domashnite-milenichinja-mozhat-da-izgledaat-poslatki-www.kafepauza.mk

Ако сè уште не сте ја примиле денешната доза, ова е инстант инјекција која веднаш ќе ве наполни со слатко и топло чувство околу срцето.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар