Запознајте ја Фазберта, морското прасе со најслатките мали костими

Запознајте ја Фазберта, морското прасе со најслатките мали костими

Доколку се удобни, костимите за мачки и кучиња можат да бидат брилијанти, но досега не сме имале можност да видиме олку мали изданија, како за ова малечко морско прасе. Станува збор за Фaзберта, неодоливото животинче кое е вистинска дива и која обожава да облекува разновидни костими и да споделува фотографии од нив на Инстаграм. Фазберта, заедно со својата поголема сестра се толку слатки што нема да можете да го тргнете вашиот поглед од нив. Погледнете…

(1) Запознајте ја Фазберта, морското прасе со најслатките мали костими


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар