Запознајте ги домашните миленичиња со најдобар стил ширум светот

Покрај тоа што уживаат во секој миг поминат со нив, повеќето од љубителите на домашни миленичиња обожаваат и кога ги облекуваат, дотеруваат и фотографираат своите крзнени пријателчиња и потоа ги споделуваат нивните фотографии на Интернет со остатокот од светот. Тука можат да се забележат миленичиња со перики, со плетенки, или пак со цветни круни – сè што би посакале да видите кај овие неодоливи суштества. Погледнете ја галеријата со овие слатки животни коишто ќе го пленат вашето срце и ќе ви го разубават денот.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар