Забавна викенд игра: Соберете што повеќе топчиња со еден клик

Оваа заразна игра бара концентрација и добра проценка каде треба да кликнете со маусот. Откако ќе кликнете, се појавува круг во кој треба да се удираат што повеќе топчиња, кои по ударот се распрснуваат и стануваат потенцијална мета за другите топчиња.Забавна викенд игра: Соберете што повеќе топчиња со еден клик Секое наредно ниво од вас бара да собирате за едно топче повеќе, па бидете внимателни бидејќи не ќе можете да станете од неа.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар