Веренички фотографии какви што не сте виделе досега

Веренички фотографии какви што не сте виделе досега

Моментот кога саканата личност ќе ве запроси е еден од најубавите во животот. Посебен и единствен, тоа е денот кој никогаш нема да го заборавите. Од тој момент па натаму, со кажувањето „ДА“, вие почнувате да градите живот со личноста која стои пред вас, а тоа е неверојатно возбудливо патување.

(26)-verenichki-fotografii-kakvi-shto-ne-ste-videle-dosega-kafepauza

Но, дали сте помислиле како да им го соопштите тоа на вашите најблиски? Кога станува збор за нешто што е толку важно, семејството и пријателите се првите на кои сакате да им се јавите и да им ја кажете големата вест. Но што кога би почекале, па наместо со зборови, оставите една фотографија да им ја раскаже целата приказна? Еве како 24 парови го направиле тоа. Бидете и вие уникатни!


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран електроинженер по телекомуникации кој во слободно време обожава да пишува. Животен сон ѝ е да го прошета целиот свет уживајќи во добра книга и пријатно друштво. Настојува од секоја ситуација да го извлече најдоброто и не може да замисли денот да ѝ започне без шолја вкусно кафе.

Поврзани содржини

Остави коментар