Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

Децата се навистина слатки, но кога нема некој возрасен да ги надгледува, на виделина излегува нивната немирна страна. Тие се трансформираат во непознати суштества и прават што било што ќе им падне на ум. Фотографиите во продолжение ќе ви покажат на што сè се способни децата.

1. „Првото кампување на ќерката. Еве како ме буди во 6 часот наутро“

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

2. Последен обид

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

3. Еден за содржина, пет за креативност

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

4. Детски лаптоп

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

5. „Втора недела откако останав дома за син ми“

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

6. Убавините на родителството…

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

„Реакцијата на Ендру кога не му дозволив да ја лиже целата количка“

7. „Влегов во тоалетот и го начекав како ја чисти нашата книга“

Урнебесни фотографии што докажуваат дека децата секогаш ќе прават што сакаат

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар