Уникатен талент - шутира кошови додека свири на гитара

Уникатен талент – шутира кошови додека свири на гитара

Овој тинејџер има навистина необичен талент, истовремено со леснотија игра кошарка и свири гитара. Погледнете го неговиот уникатен спој на музика и спорт и уживајте во резултатот. Секоја чест! Уникатен талент – шутира кошови додека свири на гитараБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Marija Reply

    тој не свири, само ја држи гитарата 😉

Остави коментар