Тинејџерска шега: Мамо, таа е 3 месеци бремена

Тинејџерска шега: Мамо, таа е 3 месеци бремена

Да се биде момче-тинејџер е многу забавно, особено кога ќе си ја фатиш првата девојка и ќе ја донесеш дома. Ја запознаваш со родителите и ако имаш среќа, тие ќе ја одобрат. Овој откачен син решил да ги „зачини“ малку работите, кажувајќи ѝ на мајка му дека додека таа и татко му седеле на долниот кат, тој горе имал секс со девојка му и таа е сега во трет месец од бременоста. Погледнете ја занимливата реакција на мајка му. 🙂


 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар