Таа дала отказ од здодевната работа за да стане пилот и сега го освојува светот со своите фотографии

Погледнете ја и оваа секси пилотка која ни покажува дека постои совршена комбинација од интелигенција и убавина!

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар