Супер креативни и откачени покани за свадба

Идната брачна двојка Мет и Мени, креирала брилијантни покани за сопствената свадба. Нивниот дизајн е на шест различни теми, од романтични, па сè до морбидни. Секој гостин ќе добие покана, согласно неговиот карактер. 🙂

Супер креативни и откачени покани за свадба

 

„Мојата свршеница и јас по неколку месеци работа, конечно ги завршивме поканите. Таа ги направи фотографиите, а јас дизајнот. Нема зомби покани за баби и дедовци“, се шегува Мет.

Супер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадбаСупер креативни и откачени покани за свадба

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар