Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

Ако мислите дека денешните насловни страници на списанијата делуваат вештачки, премногу „фотошопирани“ и невкусни, дефинитивно не грешите. Но, дали се сеќавате колку чудно тие изгледаа пред неколку децении? Ние дефинитивно сме ги подзаборавиле, па затоа денес ви ги презентираме овие 12 стари насловни страници, кои дефинитивно ќе ве насмеат, расположат и вратат назад во времето.

1. Ашанти, Џеј-Зи и момчето од метал бендот P.O.D. прават скара заедно

Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

Без навреда, ама скарата ви изгледа малку изгорена.

2. Сиско, Пинк и Џеј Си Шазе

Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

Џеј Си изгледа како да би сакал да поразговара со менаџерот.

3. Џастин Тимберлејк, Ив и Менди Мур

Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

Интересна комбинација.

4. Хилари Даф и Џол Маден

Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

Сите љубовни парови во ова издание на списанието раскинале. Изгледа, љубовта не победува баш секогаш.

5. Погледнете ги овие „жешки момци“

Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

Изгледа како да ги собрале за фотосесија сите познати ѕвезди коишто биле слободни во моментот.

6. Ник Картер, Моника и Бритни Спирс

Стари насловни страници од списанија коишто ќе ги потсетат сите на возраст од 24-34 години, колку беше откачен светот тогаш

На кого ли му се толку лути?

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар