Снешко во слатка мисија

Слатко и емотивно видео, кое ги најавува новогодишните и божиќните празници. Во него, главниот херој е снешко. Тој тргнува во ризична потрага по совршениот подарок за некој навистина посебен…

Снешко во слатка мисија

Видеото е изработено од компанијата „Џон Луис“. Одвојте минута и пол и погледнете го. Можеби ќе ви даде идеја за подарок, а можеби и не, но со сигурност ќе успее да ве разнежни. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар