Смешни кучиња што весело си играат во снегот

Ако оваа галерија од слатки кучиња кои весело си играат во снегот ви го стопли срцето, следниот пат кога ќе заврне, не пропуштајте да го поведете вашето мало пријателче во прошетка по снежната убавина надвор. И тие сакаат да уживаат во снегот исто како и вие.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Го интересираат општествените науки и сето она што ја истражува повеќедимензионалноста на светот и човековото однесување, но од тоа само правото му е професија. Вљубеник во филмот, фотографијата, читањето и сите спортови на овој свет. Пишувањето му е задоволство кое му овозможува да биде во контакт со нив секој ден.

Поврзани содржини

Остави коментар