Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

Овие фотографии ќе ве уверат дека сè уште може да се пронајдат нови и уникатни идеи за фотографии, откако веќе ќе направите илјадници. Фотографот Џони секој ден објавува фотографии од верверици на својот профил на Инстаграм и се обидува да им даде необичен наслов за да ги направи своите објави поинтересни, па овие фотографии ќе ви го разубават денот.

1. Па, ти си најслаткото нешто

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

2. Споделување

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

3. Понеделник наутро

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

4. Суперхерој

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

5. Те фатив

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

6. Надвор е ладно

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

7. Денес ќе разговараме за лешници

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

8. Тираносаурус

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

9. Понеделник – најдобриот ден во неделата

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

10. Кој јадеше семки од сончоглед во септември?

Смешни фотографии од верверички што ќе ви го разубават денот

За повеќе фотографии продолжете на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Со пишување може да постигне многу. Никогаш не се откажува од своите соништа.

Поврзани содржини

Остави коментар