Слатко кученце и неговата прва средба со скалите

Погледнете како малечкото кученце Дејзи се справува со предизвиците. Во пребродувањето на стравот од скалите му помага умниот татко, кучето Симон. Навистина се неодоливи…

Слатко кученце и неговата прва средба со скалитеБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар