Слатко девојче се труди да дувне свеќа

На сите деца омилен момент на секој роденден им е дување на свеќичките на тортата. Во овој случај не станува збор за роденден, ниту за торта, но тука се свеќата и слатката Келји.

Слатко девојче се труди да дувне свеќа

Видеото ќе ве изнасмее и ќе му даде одличен позитивен импулс на вашиот ден.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар