Слатко бебе си се вози на роботска правосмукалка

Ова видео со бебенце кое се вози на самоуправувачка правосмукалка „Roomba“ е одличен начин да се заокружи 2013 година, со слатка дневна доза. Корисникот на Јутјуб mrmikeb84 го објавил ова кусо, но прекрасно видео од неговиот седуммесечен син, кој ужива во своето попладневно возење на домаќинскиот робот. За да биде уште поинтересно, видеото е придружувано со музичкиот хит од 2006 година Ridin’ од Chamillionaire. 🙂
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар