Слатки мачиња со очила

Слатки мачиња со очила

На многумина најмилото и најинтересно домашно животно, сега можете да го видите во едно поинакво светло. Без разлика дали со „шик“ или со бабински очила, во оваа колекција мачињата изгледаат извонредно и крајно интересно. Едни наместени на спиење, други родени глумци, сепак тие повторно докажуваат дека се прави шоумени и едни од најинтересните миленичиња. Уживајте во овие нивни смешни фотографии.
Слатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очилаСлатки мачиња со очила


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. ДЕС Reply

    Јас го имам сликано моето маченце со очила 🙂

  2. драгица Reply

    od cacko nas poubavo nema

Остави коментар