Слатки бебиња кои тргнуваат по стапките на нивните гик родители

Слатки бебиња кои тргнуваат по стапките на нивните гик родители

Иако првата фотосесија на бебето треба да биде исклучиво за него, родителите ја користат приликата за да си ги исполнат своите фантазии. Особено кога имате можност да ги облечете како лик од вашата омилена серија, филм, франшиза или стрип, ваквата шанса не смее да се пропушти. Неколку храбри родители направиле преслатки гик фотографии од нивните новороденчиња, а во продолжение ги издвојуваме најдобрите.

Принцезата Леа

Супер Марио

Витез

Витез

Флеш

Флеш

Олаф

Олаф

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Живее за добра книга и дише преку пишаниот збор. Кога би можела, цел живот би патувала, би читала и би гледала филмови. Вљубеник во фотографијата и класиката. Оптимист и поборник за љубов. Модата е нејзиниот начин да го изрази своето мислење и став. Животот за неа е уметност, филозофија и добра храна.

Поврзани содржини

Остави коментар