Што прави куче кога му студи?

Времево залади, па не само ние туку и животните почнаа да го чувствуваат тоа. Во ова кратко видео ќе видите однесување на куче, како никогаш досега. Ќе ве насмее и изненади со неговата постапка и со сигурност ќе го раскажувате на вашите пријатели.Кое е најлудото нешто, што го сторило вашето милениче?Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. anomis Reply

    moeto kutre se kacuva na krevet i se pika pod kebe…ili sea dodeka ni pustat parno legna pred kalorifer =]]

Остави коментар