Што ако налепниците на алкохолните пијалаци беа искрени?

Што ако налепниците на алкохолните пијалаци беа искрени?

Алкохолните пијалаци со нивните амбалажи се обидуваат најдобро што можат да ве убедат да ги купите. Но, што ако наместо да се обидуваат да се продадат, тие беа брутално искрени? Овие слики, изработени од веб-сајтот Total Sorority Move ни прикажуваат како би изгледало тоа.

Текила: 100% каење – Играње по маси

Текила: 100% каење – Играње по маси

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар