Сексот во филмовите наспроти сексот во реалниот живот

Многу работи се поинакви во животот одошто изгледаат во филмските сцени. Сексот не е исклучок. Иако сите го знаеме тоа, овој кус стрип ги доловува разликите на многу оригинален, комичен начин.

...

Побрзај, побрзај! И јас морам да мочам!

Побрзај, побрзај! И јас морам да мочам!

Ах, ах...

Ах, ах…

Ау, кичмата. По ѓаволите, ја сакав таа шолја.

Ау, кичмата. По ѓаволите, ја сакав таа шолја.

Јес!

Јес!

АНННГГХХХХ...

АНННГГХХХХ…

Одлично беше.

Одлично беше.

...

Знаеш, имав неверојатен сон вечерта кога те запознав.

Знаеш, сонував неверојатен сон вечерта кога те запознав.

Изгледа ќе морам да се избришам сега.

Изгледа ќе морам да се избришам сега.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар