Сексапилниот календар на Кели Брук

Иако сè поретко луѓето користат ѕидни календари, би се сложиле дека овој сепак би го посакале во својата соба. Станува збор за сексапилниот календар на британската моделка и актерка Кели Брук. Кели е родена на 23 ноември 1979 година, а работи и како ТВ презентер. На секоја од сликите таа изгледа прекрасно, а на голем дел од нив носи само долна облека. Календарот е достапен за купување онлајн и чини нешто помалку од 6 фунти или скоро 7 евра. Сексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели БрукСексапилниот календар на Кели Брук
———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар