Рокенрол торти

Рокенрол торти

Кога се готви со добра музика во позадина, тогаш десертот изгледа вака 🙂

Рокенрол торти

Пинк флојд

Рокенрол торти

Битлси

Рокенрол торти

Грин деј

Рокенрол торти

Џими Хендрикс

Рокенрол торти

Нирвана

Рокенрол торти

Ганс енд роузис

Рокенрол торти

Кјур

Рокенрол торти

Лед цепелин

Рокенрол торти

Ролинг стоунс

Рокенрол торти

Слипнот

Рокенрол торти

Металика

Рокенрол торти

Брус Спрингстин

Рокенрол торти

Еј-си Ди-си

Рокенрол торти

Бон Џови

Рокенрол торти

Блинк 182

Што мислите, која од тортите е највкусна? 🙂


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. GNRaddict Reply

    GN’R дефинитивно ! 🙂

  2. Angela Reply

    Ac/Dc !

Остави коментар