Реакциите на децата кога првпат пробуваат одредена храна во слоу моушн

Реакциите на децата кога првпат пробуваат одредена храна во слоу моушн

Првото искуство со одредена храна е предизвик – може да ви се допадне или да ја мразите. Кога ја вкусувате правите одредени гримаси кои на околината јасно ѝ даваат до знаење што чувствувате. Сепак, таквите реакции можат во потполност да се забележат кога дејството би го гледале во забавена снимка.


Реакциите на децата кога првпат пробуваат одредена храна во слоу моушн

Погледнете ги овие искрени реакции на децата кои за првпат пробуваат портокал, јогурт, маслинка…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар