Производи инспирирани од Фејсбук

Обидувајќи се да бидат поинвентивни, а преку тоа да привлечат поголем интерес кај купувачите, производителите почнаа да ја употребуваат моќта на Фејсбук. Но, овој пат не станува збор за промоција и маркетинг, туку за нешто сосема поинакво. На доста итар начин, многу иноватори се обидуваат да ја искористат популарноста на оваа социјална мрежа и лесно да заработат некоја пара повеќе, преку креирање оригинални производи, кои потсетуваат или носат некое обележје на најмасовната зараза на 21 век. Мора да се признае, некои од нив се доста интересни.Производи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од ФејсбукПроизводи инспирирани од Фејсбук

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. ....... Reply

    mnogu se interesni i jas sakam da imam vakvi

  2. Lela Reply

    😀 :D:D

Остави коментар