Преслатки бебиња облечени во духот на божиќните празници

Преслатки бебиња облечени во духот на божиќните празници

Внимание, содржината која следува е премногу слатка и преполна со нежност и убавина! Па кога ќе ви се стопи срцето и разубави денот, да не речете дека не бевте предупредени… Овие бебиња се подготвени за престојните празници, а вие?

Преслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празнициПреслатки бебиња облечени во духот на божиќните празници

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Слободното време го минува со голема шолја кафе и со добра книга во рака или пишувајќи го она што ѝ лежи на душата. Не може да поднесе неправда и негува емпатија кон луѓето. Како перфекционист опседнат да даде сè од себе, сонува да направи промена во светот околу неа. Креативна и желна за нови предизвици, со многу нови соништа секој ден, иако понекогаш плашлива од промена. По малку романтична со голема љубов кон англиските книжевни класици.

Поврзани содржини

Остави коментар